Hakkımızda

Biz Kimiz

İNTEGRA MÜHENDİSLİK, 2011 yılında kurulmuştur. Mühendislik, otomasyon, yazılım ve danışmanlık alanlarında hizmet vermektedir.

Müşterilerimizin, çalışanlarımızın, yan sanayimizin ve içinde yaşadığımız ve çalıştığımız toplumun takdirlerini kazanarak yaptığımız işleri en iyi şekilde gerçekleştirmektir.

  • Endüstriyel Otomasyon
  • Modüler Pano İmalatı
  • Makine İmalatı
  • PLC Yazılımı ve Uygulamaları
  • Dokunmatik Ekran ve Yazılımları
  • İnventör Planlama ve Uygulama

Tüm pazar segmentlerine yönelik geniş kapsamlı, derin ve dünya standartlarında hizmet yelpazemiz nedeniyle müşterilerin birinci tercihi olmaktayız

İntegra Mühendislik, endüstriyel otomasyon sektöründe yalın üretim sistemleri kullanılarak katma değerli çözümler sunan, alanında uzman, gelişmelere hızla uyum sağlayan, çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, değişimi yönlendiren, müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş personeli ile sürekli gelişmeye odaklanmış bir firmadır.

0
+
Yıllık Deneyim
0
+
Başarılı Proje
0
+
Memnun Müşteri
0
+
Profesyonel Danışmanlık

Bilgi teknolojileri alanında ürettiğimiz çözümlerde her zaman için en güvenilir yolları tercih ettiğimiz için çözümlerimiz de hem stabil, hem de verimli bir proses imkanı sunuyor. Geçen her günün hayatımıza ve teknoloji dünyasına kattığı yeniliklerle özellikle sunucu-istemci mimarili sistemlerin de endüstriyel alanda kullanımının artması yeni çözümlerin ve yeni hizmetlerin oluşmasına imkan tanımaktadır. Bu yüzden sanayi piyasasında makina otomasyonundan kablosuz otomasyon ve insansız denetim sistemlerinin devreye alınması da her geçen gün önem kazanmaktadır.

Bilgisayar yazılımlarından çok kullanıcılı ulusal mimarilere, makina yazılımlarından gömülü işletim sistemlerine, scripting motorlarından görüntü işlemeye kadar bilgi teknolojileri konusunda neredeyse her alanda ürettiğimiz çözümleri değerli müşterilerimiz ve çözüm ortaklarımıza da sunmak isteriz.

Küçük-Orta-Büyük ölçekli her işte hedefimiz önce sorunun kaynağını belirleyip uygun parçaları birleştirerek çözüme ulaşmak her zaman ana hedefimiz olur. O yüzden gerek maliyetin belirlenmesi, gerekse iş bitimine kadarki geçecek süre içerisinde en verimli çalışma ortamının sağlanması gibi konuları belirler ve söz verdiğimiz zaman aralığında adım adım ilerleriz.

Kısacası, yazılım konusunda ihtiyaç duyabileceğiniz hemen her alanda çözümler üretebiliyoruz. Gerek hazır sistemlerde, gerekse ön planlama aşamasında dahi olmayan sistemlerde en kısa zamanda entegrasyonu sağlayıp optimum çözümü üretebilir, dilendiği taktirde anahtar teslim projelerde de çözüm ortağınız olabiliriz.